Trofejní lov – zvrácená zábava nebo normální "sport"?

Domů Fóra FÓRUM Lidé a společnost Trofejní lov – zvrácená zábava nebo normální "sport"?

Oštítkované: , , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  greaty a poslední změna proběhla před 11 měsíců, 2 týdnů.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (z 7 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #199

  Dominika Polanska
  Účastník

  Příběh lva Cecila z Národního parku Hwange, zastřelený americkým zubařem Walterem J. Palmerem, pořádně rozvířil veřejné mínění. Je trofejní lov jen „sportem“ nebo je třeba mu zabránit? A případně jak zabránit?

  #204

  RexDex
  Účastník

  To, že po něm jdou? Dobře mu tak. V práci dělá působí lidem „bolest“ a ve volné chvíli má zábavu ještě horší.Jen nevěřím, že to něco změní. Utichne to a zase se bude lovit dál.

  #205

  Hana
  Účastník

  S toho člověka je mi úplně zle. A celkově s podobných lidí. Nerozumím tomu, proč to dělají. Dokazují si jak velcí jsou „muži“? A přitom jim vlběc nezáleží na tom, že lvů ale jiných zvířat je čím dál tím méně? Jak si ten člověk může dovolit v komentáři říct, že loví zodpovědně?!

  #1571

  vipm

  Крем-воск «ЗДОРОВ» от боли в суставах гарантирует избавление от боли, восстановление тканей и суставов..
  http://vip-ro.ru/

  #1574

  Alberterers

  http://www.subito.it/ville-singole-e-a-schiera/stupenda-villa-singola-con-2-bilocali-verona-168194172.htm?last=1&spoint=ar
  A Villafranca di Verona e in vendita una stupenda villa singola con mq 3000 di terreno, mq della villetta 320 e finiture di alto pregio tra cui: riscaldamento a pavimento, impianto fotovoltaico ad alta efficienza, impianto climatizzazione, impianto allarme e videosorveglianza, serramenti di altissima qualita‘ con tende veneziane incassate nel vetro, idromassaggio, due caminetti, pompa di calore.
  La villa e cosi costruita:
  P.Terra: salone, soggiorno, cucina abitabile, due bagni, 3 camere da letto.
  P.Interrato: in ampia e curata taverna, un locale studio, ripostiglio, cantina, sala bigliardo, bagno, lavanderia.
  P.Primo: due (bi locali) appartamenti con entrate indipendenti. Cosi composti: salotto con cucina, camera matrimoniale, bagno e balcone.
  La villetta, inoltre, comprende: un terrazzo coperto con riscaldamento a pavimento con un eventuale chiusura con vetrata ed ampliamento metratura casa.
  Completano la proprieta: posti auto coperti e scoperti. La villa e completamente recintata.
  Acquistando la villetta avete la possibilita di coprire completamente, se fosse necessario, il mutuo( che eventualmente stipulerete) del intera villa affittando i due bi locali situati al primo piano.

  #1697

  vipj

  Конфеты для похудения EcoPills Raspberry Похудеть стало так легко
  http://offer.moscow/

  #1700

  greaty

  Tinedol – лучшеизлечит вас от грибка быстро и надежно
  http://offer.moscow/

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (z 7 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.